Armband 14 k guld
2016-12-19
429649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 000 SEK |
ARMBAND, 14 k guld, pansarlänk med dolt kistlås samt säkerhetskedja, längd ca 19,5 cm, vikt 41,2 g
Bruksslitage, smärre bucklor