Bengt Landin färglitografi
2016-12-23
429647
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), Pierrot och 2 Henri Rosseau, signerad Bengt Landin 1974, numrerad 60/70, färglitografi, bladet blindstämplat Galerie Prisma, Sweden, ca 74,5 x 59 cm, oramad