Alfred Collin oljemålning
2016-12-19
429616
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALFRED COLLIN (1880-1944): Småland, skuta utanför Västervik, signerad och daterad A Collin 1931, olja på duk, ca 60x80 cm