Bordslampa
2016-12-19
429541
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAES ANDER, bordslampa, märkt Round light System, 1900-talets slut, höjd ca 50 cm
Slitage