Oljemålning
2016-12-19
429520
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bergsby, olja på duk, monogramsignerad RZ?, 47x53 cm