Derrière le Miroir efter Chagall o Miro
2016-12-18
429491
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, nr 27-28 (efter Chagall) samt 3 st, nr 169 (efter Miro), innehållande färglitografier
Lätt bruksslitage