Fernand Léger efter färglitografi
2016-12-18
429485
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "Femme et l´enfant, signerad och daterat i trycket F Léger -21, färglitografi, ca 35x25 cm