Fernand Léger efter färglitografi
2016-12-18
429481
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "Femme tenant une fleur", signerad och daterat i trycket F Léger -30, färglitografi, ca 35x26 cm