Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ERIK NORBERG (1913-2001): Skulpturer föreställande älg resp ren signerad och daterad EN -71 resp -70, renhorn, älgens höjd 19, renspannets längd 20 cm
hornen med avslag
429418
2016-12-18