Skulptur
2016-12-18
429383
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, brons, i form av kvinna med virvlande hår, signerad (svårtydd signatur) 1900-talets första hälft, höjd ca 36 cm
Slitage