Bofors bordslampa
2016-12-18
429381
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOFORS, bordslampa, 1940-tal, förkromad metall, kupa i slipat glas, märkt pil genom B samt daterad 1948, höjd ca 44 cm
Åldersrelaterad patina