Takarmatur
2016-12-18
429366
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i förgylld metall, behängd med prismor, höjd ca 35 cm
Enstaka prismor kan saknas