Stig Slas Claesson tusch
2016-12-18
429286
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Livsmedelsbutiken, signerad och daterad Stig Claesson -67, tusch, ca 42x52 cm, oramad
I passepartout