Figurin Japan
2016-12-17
429273
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURIN, brons, Japan, 1900-tal, signerad, man med korg, total höjd ca 11 cm, tillhörande träsockel