Bordslampa / perukstock Kina
2016-12-17
429264
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA/ PERUKSTOCK, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av figurscener och kalligrafi, total höjd ca 53 cm
Smärre fotnagg, dekorslitage