Angelica Wiik, färglitografi
2016-12-18
429243
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Susanna i badet", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, signerat P.T Angelikca Wiik, bildmått ca 81x57 cm