Koffert
2016-12-18
429215
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOFFERT, 1900-talet första hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, invändigt med uttagbar lådor, galgar och lönnfack, Märk H. Axelson Malmö, höjd ca 108, 58x41 cm
Nyckel saknas, slitage