Ringar 18 k vitguld med diamanter
2016-12-22
429187
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, 3 st, 18 k vitguld, med diamanter, ringstorlekar ca 16,5-18 mm, vikt ca 6,6 g
Bruksslitage, mindre skador på diamanter