Bordslampa jugend
2016-12-17
429163
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, lampa med kvinnofigur på sockel i marmor, höjd 73 cm
Ej funktionstestad, ytslitage, sprickor