Takryttare
2016-12-17
429082
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKRYTTARE, keramik, Kina, 1800-tal, sancaiglasyr, höjd ca 23 cm, längd ca 20 cm
Nagg