Trancherbestick 2 delar silverskaft
2016-12-21
429046
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRANCHERBESTICK, 2 delar, Toulon omkring 1900, skaft av silver, stålblad, längd 27-32 cm, etui
Bucklor, etuiet med skador