Bordslystrar i Louis XV-stil
2016-12-17
429029
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLYSTRAR för två ljus vardera, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, dekor med bladverk, sockel i marmor, olikslipade prismor, höjd ca 54 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas