Erling Ärlingsson
2016-12-17
428845
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1983): Landskapsmotiv, monogramsignerad EÄ samt daterad 1951, pastell, 26x33,5 cm