Fåtölj
2016-12-16
428834
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets slut, skinn, snurrfunktion, sitthöjd ca 35 cm
Slitage