Golvlampa 1960-tal
2016-12-16
428752
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, förkromat fyrkantsrör, kryssfot, ställbar i höjd, 1960-tal, höjd ca 102 - 147 cm
Bruksslitage, skärm saknas, ej funktionstestad