Penselvaser Kina
2016-12-16
428751
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, figur respektive blomstermotiv, bär märkning undertill, höjd ca 29 resp. 28
Ytslitage