Miniatyrermålningar
2016-12-15
428712
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal, på elfenben i mässingsramar, en signerad DP, ramarnas yttermått, 14,5x11,5 resp, 7,5x6,5 cm