Jardiniere Kina emalj
2016-12-16
428703
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JARDINIERE, emalj, Kina, 1900-tal, på fötter, dekor av reserver med sångfågel vid pion samt växtslingor, höjd ca 12 cm, längd ca 24 cm
Nagg