Aleksey Alexandrov Pisemsky olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALEKSEY ALEXANDROV PISEMSKY (Ryssland, 1859-1913): Kustlandskap, signerad, olja på pannå, 13x22,5 cm

428664

2016-12-15