Gustav Eriksson olja
2016-12-16
428592
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Stilleben med fiskar - "Natureza morta com peixes", signerad Guér, olja på pannå, ca 25x34 cm
Rispor