Landskap med figurer oljemålning
2016-12-15
428589
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 20x15 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm