Stilleben oljemålning
2016-12-15
428583
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, otydligt signerad, olja på duk, ca 40x60 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm