Vägglystrar rokokostil
2016-12-15
428564
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, rokokostil, omkring 1900, stomme i bronserad metall, höjd ca 50 cm, vägfästen medföljer
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, enstaka prismor saknas