Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, vas, 1900-talets första hälft, patinerad och förgylld koppar, dekor av fiskar, märkt WMF, höjd 30,5 cm
Ytslitage och buckla
428500
2016-12-14