Hans Lindberg oljemålning
2016-12-14
428488
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS LINDBERG (född 1928): "De karga markernas dröm", signerad Hans Lindberg, olja på duk, ca 23x27 cm