Novossadiouk oljemålning
2016-12-14
428487
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and a giutar, monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, 64x50 cm