Nadezda Streltsova
2016-12-14
428486
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x60 cm