Kerstin Hedeby oljemålning
2016-12-14
428485
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KERSTIN HEDEBY (född 1926): "Hundar", signerad, olja på pannå, 25x30 cm