Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête" (Festdagen), signerad Ulf Greder, numrerad 267/360, färglitografi, ca 83 x75 cm
Zustandsbeschreibung
428482
2016-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner