Roland Svensson litografi
2016-12-14
428456
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv, signerad och numrerad 161/360, tryckytans mått ca 43x57 cm