Yrjö Edelmann litografi
2016-12-14
428446
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Mourlot Paris", signerad, konstnärens utgåva, litografi, tryckytans mått ca 70 x 51 cm