Yrjö Edelmann litografi
2016-12-14
428443
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Kvinna i park, signerad, konstnärens utgåva, litografi, tryckytans mått ca 60x48 cm