Oidentifierad konstnär
2016-12-14
428400
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med väderkvarn, olja på pannå, ca 40x32 cm
Krackelyr.