Golvlampa mässing
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, bouilottemodell, höjd ca 150 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skärm med buckla
428358
Päivämäärä:
2016-12-12