Monsterskåp 1920-tal
2016-12-14
428351
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONTERSKÅP, för väggmomtage, 1920-tal, förgylld och svartmålad med mässingsdörr, ca 71x57 cm
Färgbortfall