Ring guld med diamanter
2016-12-17
428319
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, i form av orm, med briljanter totalt ca 0,16 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3,2 g
Bruksslitage, repor på ringskena