Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Porträtt föreställande Elsa Marianne von Rosen, signerad och daterad Einar Nerman -61, olja på duk, 94x73 cm
Auguste DE ROISIN (1889-?)
428318
2016-12-12