Fernand Legèr efter färglitografi
2016-12-12
428294
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FERNAND LEGÈR (1881-1955), efter: Komposition, stämpelsignerad F. Leger, numrerad 275/300, färglitografi, ca 56x39 cm