Otte Sköld oljemålning
2016-12-12
428288
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OTTE SKÖLD (1894-1958): Hästekipage på skogsväg, signerad Otte S, olja på pannå, ca 35x65 cm