Picasso Le Bouquet
2016-12-12
428260
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.8.58, färglitografi, ca 63x48 cm